Motherwell
Witamy w Motherwell (Scotland - Liga szkocka Premiership) statystyki . Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.
Motherwell Staty
Statystyki ostatnie 6 meczów
Ogólne statystyki meczów
59
Meczów
79
Gole
1.34
na mecz
27
Wygrane
9
Remisy
23
Przegrane
54.2%
Over 2.5
72.9%
Over 1.5
35.59%
CS
40.68%
BTTS
Zmień statystyki drużyny:
Wszystkie
Home
Away
Szkocja - Liga szkocka Premiership
Nierozpoczęty
Szkocja - Liga szkocka Premiership
Nierozpoczęty
Szkocja - Liga szkocka Premiership
Nierozpoczęty
Statystyki w sezonie
Wszystkie
Home
Away
Round 2
Whitehill 4
Wick Academy 3
Albion Rovers 0
Sunnybank FC 1
Preston 0 0
Annan Athletic
0 5
23-10-2010
Preston
0 - 0
Annan Athletic
30-10-2010
Annan Athletic
5 - 0
Preston
Montrose 1
Arbroath 1
Beith F.C. 8
Glasgow University 1
Clyde 1
Berwick Rangers 2
Bo'ness United 2
Queen's Park 1
Elgin City 5
Brora Rangers 3
Nairn County 0
Cove Rangers 1
Deveronvale 1
Dalbeattie Star 0
Forres Mechanics 0 0
East Stirlingshire 0 4
23-10-2010
Forres Mechanics
0 - 0
East Stirlingshire
30-10-2010
East Stirlingshire
4 - 0
Forres Mechanics
Edinburgh City 2
Threave Rovers 4
Golspie Sutherland 2 0
Girvan 2 4
23-10-2010
Golspie Sutherland
2 - 2
Girvan
01-11-2010
Girvan
4 - 0
Golspie Sutherland
Keith 0
Spartans FC 3
Stranraer 9
St Cuthbert Wanderers 0
Wigtown & Bladnoch 1
Buckie Thistle 7
Round 3
Threave Rovers 1 2
Stenhousemuir 5 2
12-01-2011
Threave Rovers
1 - 5
Stenhousemuir
20-11-2010
Stenhousemuir
2 - 2
Threave Rovers
Annan Athletic
2 2
Brechin City 5 2
04-01-2011
Annan Athletic
2 - 5
Brechin City
20-11-2010
Brechin City
2 - 2
Annan Athletic
Beith F.C. 3 2
Airdrieonians
4 2
04-01-2011
Beith F.C.
3 - 4
Airdrieonians
20-11-2010
Airdrieonians
2 - 2
Beith F.C.
Alloa Athletic
4
Raith Rovers
2
Ayr United 5
Sunnybank FC 0
Cove Rangers 0
Berwick Rangers 3
Peterhead 2
Cowdenbeath 0
Ross County
4
Deveronvale 1
Dumbarton
1
Greenock Morton
2
East Fife 3
Forfar Athletic 1
Spartans FC 1
East Stirlingshire 2
Elgin City 2
Livingston
1
Stranraer 4
Girvan 2
Montrose 3
Whitehill 1
Stirling Albion 1
Partick Thistle
3
Bo'ness United 0
Buckie Thistle 2
Round 4
East Stirlingshire 1
Buckie Thistle 0
Stenhousemuir 0 3
Stranraer 0 4
18-01-2011
Stenhousemuir
0 - 0
Stranraer
25-01-2011
Stranraer
4 - 3
Stenhousemuir
Greenock Morton
2 5
Airdrieonians
2 2
18-01-2011
Greenock Morton
2 - 2
Airdrieonians
25-01-2011
Airdrieonians
2 - 5
Greenock Morton
Queen of South
1
Brechin City 2
Falkirk
2 0
Partick Thistle
2 1
11-01-2011
Falkirk
2 - 2
Partick Thistle
18-01-2011
Partick Thistle
1 - 0
Falkirk
Hearts
0
St.Johnstone
1
Rangers
3
Kilmarnock
0
Berwick Rangers 0
Celtic Glasgow
2
Dundee FC
0
Motherwell
4
Aberdeen
6
East Fife 0
Hamilton Academical
2
Alloa Athletic
0
Hibernian
0 0
Ayr United 0 1
08-01-2011
Hibernian
0 - 0
Ayr United
18-01-2011
Ayr United
1 - 0
Hibernian
Dundee United
0 0
Ross County
0 0
08-01-2011
Dundee United
0 - 0
Ross County
18-01-2011
Ross County
0 - 0
Dundee United
Montrose 2 3
Dunfermline Athletic 2 5
08-01-2011
Montrose
2 - 2
Dunfermline Athletic
18-01-2011
Dunfermline Athletic
5 - 3
Montrose
Inverness CT
2
Elgin City 0
St. Mirren
0 6
Peterhead 0 1
08-01-2011
St. Mirren
0 - 0
Peterhead
18-01-2011
Peterhead
1 - 6
St. Mirren
Round 5
St.Johnstone
2
Partick Thistle
0
Aberdeen
1
Dunfermline Athletic 0
Rangers
2 0
Celtic Glasgow
2 1
06-02-2011
Rangers
2 - 2
Celtic Glasgow
02-03-2011
Celtic Glasgow
1 - 0
Rangers
Ayr United 1
St. Mirren
2
Buckie Thistle 0
Brechin City 2
Inverness CT
5
Greenock Morton
1
Stranraer 0
Motherwell
2
Hamilton Academical
1
Dundee United
3
quarterfinal
Inverness CT
1
Celtic Glasgow
2
Dundee United
2 0
Motherwell
2 3
13-03-2011
Dundee United
2 - 2
Motherwell
30-03-2011
Motherwell
3 - 0
Dundee United
Brechin City 2 0
St.Johnstone
2 1
12-03-2011
Brechin City
2 - 2
St.Johnstone
22-03-2011
St.Johnstone
1 - 0
Brechin City
St. Mirren
1 1
Aberdeen
1 2
12-03-2011
St. Mirren
1 - 1
Aberdeen
16-03-2011
Aberdeen
2 - 1
St. Mirren
semifinal
Aberdeen
0
Celtic Glasgow
4
Motherwell
3
St.Johnstone
0
final
Motherwell
0
Celtic Glasgow
3
Winner Celtic Glasgow
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Unknown
Elgin City 3
Ayr United 2
Round 1
East Stirlingshire 1
Alloa Athletic
2
Albion Rovers 0
Airdrieonians
1
Annan Athletic
0
Partick Thistle
1
Dunfermline Athletic 5
Arbroath 2
Peterhead 1
Berwick Rangers 0
Stenhousemuir 1
Brechin City 3
Clyde 2
Cowdenbeath 1
Queen of South
5
Dumbarton
1
Dundee FC
3
Montrose 0
Raith Rovers
4
East Fife 1
Stirling Albion 1
Forfar Athletic 2
Stranraer 1
Greenock Morton
7
Inverness CT
3
Queen's Park 0
Ross County
2
Livingston
1
Round 2
Kilmarnock
6
Airdrieonians
2
Queen of South
4
Forfar Athletic 1
Inverness CT
3
Peterhead 0
Ross County
3
St. Mirren
3
Alloa Athletic
0
Aberdeen
3
Brechin City 2
Dundee FC
2
Dunfermline Athletic 3
Clyde 2
Hearts
4
Elgin City 0
Partick Thistle
0
Falkirk
1
St.Johnstone
2
Greenock Morton
0
Raith Rovers
1
Hamilton Academical
0
Round 3
Aberdeen
3
Raith Rovers
2
Celtic Glasgow
6
Inverness CT
0
Kilmarnock
3
Hibernian
1
Ross County
1
Dundee United
2
Brechin City 0
Motherwell
2
Rangers
7
Dunfermline Athletic 2
Falkirk
4
Hearts
3
St.Johnstone
3
Queen of South
0
quarterfinal
Kilmarnock
0
Rangers
2
St.Johnstone
2
Celtic Glasgow
3
Aberdeen
2
Falkirk
1
Motherwell
1
Dundee United
0
semifinal
Rangers
2
Motherwell
1
Aberdeen
1
Celtic Glasgow
4
final
Celtic Glasgow
1
Rangers
2
Winner Rangers
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 1
KR Reykjavik
3 2
Glentoran
0 2
01-07-2010
KR Reykjavik
3 - 0
Glentoran
08-07-2010
Glentoran
2 - 2
KR Reykjavik
Kalmar FF
1 3
EB/Streymur
0 0
01-07-2010
Kalmar FF
1 - 0
EB/Streymur
08-07-2010
EB/Streymur
0 - 3
Kalmar FF
Olimpija Lublana
0 0
Siroki Brijeg
2 3
01-07-2010
Olimpija Lublana
0 - 2
Siroki Brijeg
08-07-2010
Siroki Brijeg
3 - 0
Olimpija Lublana
Llanelli
2 2
FK Tauras Taurage
2 3
01-07-2010
Llanelli
2 - 2
FK Tauras Taurage
08-07-2010
FK Tauras Taurage
3 - 2
Llanelli
NSI Runavik
0 1
Gefle
2 2
01-07-2010
NSI Runavik
0 - 2
Gefle
08-07-2010
Gefle
2 - 1
NSI Runavik
CS Grevenmacher
3 1
Dundalk
3 2
01-07-2010
CS Grevenmacher
3 - 3
Dundalk
08-07-2010
Dundalk
2 - 1
CS Grevenmacher
Portadown
1 1
Skonto Ryga
1 0
01-07-2010
Portadown
1 - 1
Skonto Ryga
08-07-2010
Skonto Ryga
0 - 1
Portadown
Anorthosis
3 1
FC Banants 0 0
01-07-2010
Anorthosis
3 - 0
FC Banants
08-07-2010
FC Banants
0 - 1
Anorthosis
Randers FC
6 1
F91 Dudelange
1 2
01-07-2010
Randers FC
6 - 1
F91 Dudelange
08-07-2010
F91 Dudelange
2 - 1
Randers FC
UE Santa Coloma
0 0
Mogren
3 2
01-07-2010
UE Santa Coloma
0 - 3
Mogren
08-07-2010
Mogren
2 - 0
UE Santa Coloma
Sibenik
0 3
Sliema Wanderers
0 0
01-07-2010
Sibenik
0 - 0
Sliema Wanderers
08-07-2010
Sliema Wanderers
0 - 3
Sibenik
Zestafoni
5 0
Faetano 0 0
01-07-2010
Zestafoni
5 - 0
Faetano
08-07-2010
Faetano
0 - 0
Zestafoni
FC Zaria
0 1
Chazar Lenkoran
0 1
01-07-2010
FC Zaria
0 - 0
Chazar Lenkoran
08-07-2010
Chazar Lenkoran
1 - 1
FC Zaria
FK Karabach
4 1
FK Metalurg Skopje
1 1
01-07-2010
FK Karabach
4 - 1
FK Metalurg Skopje
08-07-2010
FK Metalurg Skopje
1 - 1
FK Karabach
Nitra
2 1
Gyori ETO
2 3
01-07-2010
Nitra
2 - 2
Gyori ETO
08-07-2010
Gyori ETO
3 - 1
Nitra
TPS
3 4
Port Talbot
1 0
01-07-2010
TPS
3 - 1
Port Talbot
08-07-2010
Port Talbot
0 - 4
TPS
Zeta 1 0
Dacia Kiszyniów
1 0
01-07-2010
Zeta
1 - 1
Dacia Kiszyniów
08-07-2010
Dacia Kiszyniów
0 - 0
Zeta
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
3 3
Fylkir
0 1
01-07-2010
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
3 - 0
Fylkir
08-07-2010
Fylkir
1 - 3
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
KF Tirana
0 1
Zalaegerszeg
0 0
01-07-2010
KF Tirana
0 - 0
Zalaegerszeg
08-07-2010
Zalaegerszeg
0 - 1
KF Tirana
Rabotnicki Skopje
5 6
Lusitanos
0 0
01-07-2010
Rabotnicki Skopje
5 - 0
Lusitanos
08-07-2010
Lusitanos
0 - 6
Rabotnicki Skopje
Trans Narva
0 0
MYPA
2 5
01-07-2010
Trans Narva
0 - 2
MYPA
08-07-2010
MYPA
5 - 0
Trans Narva
Szachtior Karaganda
1 0
Ruch Chorzów
2 1
01-07-2010
Szachtior Karaganda
1 - 2
Ruch Chorzów
08-07-2010
Ruch Chorzów
1 - 0
Szachtior Karaganda
Laci
1 1
FC Dnepr Mogilev
1 7
01-07-2010
Laci
1 - 1
FC Dnepr Mogilev
08-07-2010
FC Dnepr Mogilev
7 - 1
Laci
Ulisses
0 0
Bnei Yehuda Tel Awiw
0 1
01-07-2010
Ulisses
0 - 0
Bnei Yehuda Tel Awiw
08-07-2010
Bnei Yehuda Tel Awiw
1 - 0
Ulisses
Dinamo Tbilisi
2 0
Flora Tallinn
1 0
01-07-2010
Dinamo Tbilisi
2 - 1
Flora Tallinn
08-07-2010
Flora Tallinn
0 - 0
Dinamo Tbilisi
Tobył Kostanaj
1 1
Zrinjski Mostar
2 2
01-07-2010
Tobył Kostanaj
1 - 2
Zrinjski Mostar
08-07-2010
Zrinjski Mostar
2 - 1
Tobył Kostanaj
Round 2
KR Reykjavik
0 2
Karpaty Lwów
3 3
15-07-2010
KR Reykjavik
0 - 3
Karpaty Lwów
22-07-2010
Karpaty Lwów
3 - 2
KR Reykjavik
Shamrock Rovers
1 1
Bnei Yehuda Tel Awiw
1 0
15-07-2010
Shamrock Rovers
1 - 1
Bnei Yehuda Tel Awiw
22-07-2010
Bnei Yehuda Tel Awiw
0 - 1
Shamrock Rovers
Motherwell
1 1
Breidablik
0 0
15-07-2010
Motherwell
1 - 0
Breidablik
22-07-2010
Breidablik
0 - 1
Motherwell
Cliftonville
1 0
Cibalia
0 0
15-07-2010
Cliftonville
1 - 0
Cibalia
22-07-2010
Cibalia
0 - 0
Cliftonville
Maritimo
3 3
Sporting Fingal 2 2
15-07-2010
Maritimo
3 - 2
Sporting Fingal
22-07-2010
Sporting Fingal
2 - 3
Maritimo
Portadown
1 1
FK Karabach
2 1
15-07-2010
Portadown
1 - 2
FK Karabach
22-07-2010
FK Karabach
1 - 1
Portadown
Besa
0 1
Olympiakos Pireus
5 6
15-07-2010
Besa
0 - 5
Olympiakos Pireus
22-07-2010
Olympiakos Pireus
6 - 1
Besa
Videoton FC
1 0
NK Maribor
1 2
15-07-2010
Videoton FC
1 - 1
NK Maribor
22-07-2010
NK Maribor
2 - 0
Videoton FC
Suduva
0 2
Rapid Wiedeń
2 4
15-07-2010
Suduva
0 - 2
Rapid Wiedeń
22-07-2010
Rapid Wiedeń
4 - 2
Suduva
Besiktas Stambuł
3 4
Vikingur
0 0
15-07-2010
Besiktas Stambuł
3 - 0
Vikingur
22-07-2010
Vikingur
0 - 4
Besiktas Stambuł
Broendby IF
3 0
FC Vaduz
0 0
15-07-2010
Broendby IF
3 - 0
FC Vaduz
22-07-2010
FC Vaduz
0 - 0
Broendby IF
FC Utrecht
4 1
KF Tirana
0 1
15-07-2010
FC Utrecht
4 - 0
KF Tirana
22-07-2010
KF Tirana
1 - 1
FC Utrecht
Maccabi Tel Awiw
2 1
Mogren
0 2
15-07-2010
Maccabi Tel Awiw
2 - 0
Mogren
22-07-2010
Mogren
2 - 1
Maccabi Tel Awiw
FK Szawle
0 0
Wisła Kraków
2 5
15-07-2010
FK Szawle
0 - 2
Wisła Kraków
22-07-2010
Wisła Kraków
5 - 0
FK Szawle
Zrinjski Mostar
4 9
Tre Penne Galazzano
1 2
15-07-2010
Zrinjski Mostar
4 - 1
Tre Penne Galazzano
22-07-2010
Tre Penne Galazzano
2 - 9
Zrinjski Mostar
Cercle Bruges
0 2
TPS
1 1
15-07-2010
Cercle Bruges
0 - 1
TPS
22-07-2010
TPS
1 - 2
Cercle Bruges
Lewski Sofia
6 2
Dundalk
0 0
15-07-2010
Lewski Sofia
6 - 0
Dundalk
22-07-2010
Dundalk
0 - 2
Lewski Sofia
Lausanne
1 1
Borac Banja Luka
0 1
15-07-2010
Lausanne
1 - 0
Borac Banja Luka
22-07-2010
Borac Banja Luka
1 - 1
Lausanne
Kalmar FF
0 2
Dacia Kiszyniów
0 0
15-07-2010
Kalmar FF
0 - 0
Dacia Kiszyniów
22-07-2010
Dacia Kiszyniów
0 - 2
Kalmar FF
Differdange 03
3 0
FK Spartak Subotica
3 2
15-07-2010
Differdange 03
3 - 3
FK Spartak Subotica
22-07-2010
FK Spartak Subotica
2 - 0
Differdange 03
Anorthosis
0 3
Sibenik
2 0
15-07-2010
Anorthosis
0 - 2
Sibenik
22-07-2010
Sibenik
0 - 3
Anorthosis
Gefle
1 1
Dinamo Tbilisi
2 2
15-07-2010
Gefle
1 - 2
Dinamo Tbilisi
22-07-2010
Dinamo Tbilisi
2 - 1
Gefle
Stabaek
2 1
FC Dnepr Mogilev
2 1
15-07-2010
Stabaek
2 - 2
FC Dnepr Mogilev
22-07-2010
FC Dnepr Mogilev
1 - 1
Stabaek
Molde
1 1
FK Jelgava
0 2
15-07-2010
Molde
1 - 0
FK Jelgava
22-07-2010
FK Jelgava
2 - 1
Molde
Austria Wiedeń
2 1
Siroki Brijeg
2 0
15-07-2010
Austria Wiedeń
2 - 2
Siroki Brijeg
22-07-2010
Siroki Brijeg
0 - 1
Austria Wiedeń
Honka
1 1
Bangor City
1 2
15-07-2010
Honka
1 - 1
Bangor City
22-07-2010
Bangor City
2 - 1
Honka
FK Baku
0 2
Budućnost Podgorica 3 1
15-07-2010
FK Baku
0 - 3
Budućnost Podgorica
22-07-2010
Budućnost Podgorica
1 - 2
FK Baku
FC Zaria
0 1
Dinamo Bukareszt
2 5
15-07-2010
FC Zaria
0 - 2
Dinamo Bukareszt
22-07-2010
Dinamo Bukareszt
5 - 1
FC Zaria
Dynamo Mińsk
5 5
JK Sillamae Kalev
1 0
15-07-2010
Dynamo Mińsk
5 - 1
JK Sillamae Kalev
22-07-2010
JK Sillamae Kalev
0 - 5
Dynamo Mińsk
Zestafoni
3 0
Dukla Bańska Bystrzyca
0 1
15-07-2010
Zestafoni
3 - 0
Dukla Bańska Bystrzyca
22-07-2010
Dukla Bańska Bystrzyca
1 - 0
Zestafoni
Elfsborg
2 1
Iskra-Stal Rybnitsa 1 0
15-07-2010
Elfsborg
2 - 1
Iskra-Stal Rybnitsa
22-07-2010
Iskra-Stal Rybnitsa
0 - 1
Elfsborg
Gorica
0 1
Randers FC
3 1
15-07-2010
Gorica
0 - 3
Randers FC
22-07-2010
Randers FC
1 - 1
Gorica
MYPA
3 5
Sant Julia
0 0
15-07-2010
MYPA
3 - 0
Sant Julia
23-07-2010
Sant Julia
0 - 5
MYPA
Ventspils
0 1
Teteks 0 3
15-07-2010
Ventspils
0 - 0
Teteks
22-07-2010
Teteks
3 - 1
Ventspils
OFK Beograd
2 1
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
2 0
15-07-2010
OFK Beograd
2 - 2
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
22-07-2010
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
0 - 1
OFK Beograd
FK Tauras Taurage
0 1
APOEL Nikozja
3 3
15-07-2010
FK Tauras Taurage
0 - 3
APOEL Nikozja
22-07-2010
APOEL Nikozja
3 - 1
FK Tauras Taurage
Rabotnicki Skopje
1 0
FC Mika
0 0
15-07-2010
Rabotnicki Skopje
1 - 0
FC Mika
22-07-2010
FC Mika
0 - 0
Rabotnicki Skopje
Valletta
1 0
Ruch Chorzów
1 0
15-07-2010
Valletta
1 - 1
Ruch Chorzów
22-07-2010
Ruch Chorzów
0 - 0
Valletta
Atyrau
0 0
Gyori ETO
3 2
15-07-2010
Atyrau
0 - 3
Gyori ETO
22-07-2010
Gyori ETO
2 - 0
Atyrau
WIT Georgia Tbilisi
0 0
Banik Ostrawa
6 0
15-07-2010
WIT Georgia Tbilisi
0 - 6
Banik Ostrawa
22-07-2010
Banik Ostrawa
0 - 0
WIT Georgia Tbilisi
Round 3
Budućnost Podgorica 1 0
Broendby IF
2 1
29-07-2010
Budućnost Podgorica
1 - 2
Broendby IF
05-08-2010
Broendby IF
1 - 0
Budućnost Podgorica
Jagiellonia Białystok
1 2
Aris Thessaloniki FC
2 2
29-07-2010
Jagiellonia Białystok
1 - 2
Aris Thessaloniki FC
05-08-2010
Aris Thessaloniki FC
2 - 2
Jagiellonia Białystok
AZ Alkmaar
2 0
IFK Goeteborg
0 1
29-07-2010
AZ Alkmaar
2 - 0
IFK Goeteborg
05-08-2010
IFK Goeteborg
1 - 0
AZ Alkmaar
Maritimo
8 2
Bangor City
2 1
29-07-2010
Maritimo
8 - 2
Bangor City
05-08-2010
Bangor City
1 - 2
Maritimo
Shamrock Rovers
0 0
Juventus Turyn
2 1
29-07-2010
Shamrock Rovers
0 - 2
Juventus Turyn
05-08-2010
Juventus Turyn
1 - 0
Shamrock Rovers
Rabotnicki Skopje
0 0
Liverpool FC
2 2
29-07-2010
Rabotnicki Skopje
0 - 2
Liverpool FC
05-08-2010
Liverpool FC
2 - 0
Rabotnicki Skopje
Viktoria Pilzno
1 0
Besiktas Stambuł
1 3
29-07-2010
Viktoria Pilzno
1 - 1
Besiktas Stambuł
05-08-2010
Besiktas Stambuł
3 - 0
Viktoria Pilzno
Sturm Graz
2 1
Dinamo Tbilisi
0 1
29-07-2010
Sturm Graz
2 - 0
Dinamo Tbilisi
05-08-2010
Dinamo Tbilisi
1 - 1
Sturm Graz
FC Nordsjaelland
0 1
Sporting Lizbona
1 2
29-07-2010
FC Nordsjaelland
0 - 1
Sporting Lizbona
05-08-2010
Sporting Lizbona
2 - 1
FC Nordsjaelland
Crvena Zvezda Belgrad
1 1
Slovan Bratysława
2 1
29-07-2010
Crvena Zvezda Belgrad
1 - 2
Slovan Bratysława
05-08-2010
Slovan Bratysława
1 - 1
Crvena Zvezda Belgrad
Gyori ETO
0 1
Montpellier
1 0
29-07-2010
Gyori ETO
0 - 1
Montpellier
05-08-2010
Montpellier
0 - 1
Gyori ETO
NK Maribor
3 3
Hibernian
0 2
29-07-2010
NK Maribor
3 - 0
Hibernian
05-08-2010
Hibernian
2 - 3
NK Maribor
Olympiakos Pireus
2 0
Maccabi Tel Awiw
1 1
29-07-2010
Olympiakos Pireus
2 - 1
Maccabi Tel Awiw
05-08-2010
Maccabi Tel Awiw
1 - 0
Olympiakos Pireus
Cercle Bruges
1 1
Anorthosis
0 3
29-07-2010
Cercle Bruges
1 - 0
Anorthosis
05-08-2010
Anorthosis
3 - 1
Cercle Bruges
Dinamo Bukareszt
3 0
Hajduk Split
1 3
29-07-2010
Dinamo Bukareszt
3 - 1
Hajduk Split
05-08-2010
Hajduk Split
3 - 0
Dinamo Bukareszt
Galatasaray Stambuł
2 5
OFK Beograd
2 1
29-07-2010
Galatasaray Stambuł
2 - 2
OFK Beograd
05-08-2010
OFK Beograd
1 - 5
Galatasaray Stambuł
Wisła Kraków
0 2
FK Karabach
1 3
29-07-2010
Wisła Kraków
0 - 1
FK Karabach
05-08-2010
FK Karabach
3 - 2
Wisła Kraków
Maccabi Hajfa
1 1
Dynamo Mińsk
0 3
29-07-2010
Maccabi Hajfa
1 - 0
Dynamo Mińsk
05-08-2010
Dynamo Mińsk
3 - 1
Maccabi Hajfa
Kalmar FF
1 2
Lewski Sofia
1 5
29-07-2010
Kalmar FF
1 - 1
Lewski Sofia
05-08-2010
Lewski Sofia
5 - 2
Kalmar FF
Odense
5 0
Zrinjski Mostar
3 0
29-07-2010
Odense
5 - 3
Zrinjski Mostar
05-08-2010
Zrinjski Mostar
0 - 0
Odense
Aalesund
1 0
Motherwell
1 3
29-07-2010
Aalesund
1 - 1
Motherwell
05-08-2010
Motherwell
3 - 0
Aalesund
APOEL Nikozja
1 3
Jablonec
0 1
29-07-2010
APOEL Nikozja
1 - 0
Jablonec
05-08-2010
Jablonec
1 - 3
APOEL Nikozja
Randers FC
2 1
Lausanne
3 1
29-07-2010
Randers FC
2 - 3
Lausanne
05-08-2010
Lausanne
1 - 1
Randers FC
FC Utrecht
1 3
FC Luzern
0 1
29-07-2010
FC Utrecht
1 - 0
FC Luzern
05-08-2010
FC Luzern
1 - 3
FC Utrecht
Elfsborg
5 2
Teteks 0 1
29-07-2010
Elfsborg
5 - 0
Teteks
05-08-2010
Teteks
1 - 2
Elfsborg
Molde
2 2
VfB Stuttgart
3 2
29-07-2010
Molde
2 - 3
VfB Stuttgart
05-08-2010
VfB Stuttgart
2 - 2
Molde
Karpaty Lwów
1 1
Zestafoni
0 0
29-07-2010
Karpaty Lwów
1 - 0
Zestafoni
05-08-2010
Zestafoni
0 - 1
Karpaty Lwów
Ruch Chorzów
1 0
Austria Wiedeń
3 3
29-07-2010
Ruch Chorzów
1 - 3
Austria Wiedeń
05-08-2010
Austria Wiedeń
3 - 0
Ruch Chorzów
FC Dnepr Mogilev
1 2
Banik Ostrawa
0 1
29-07-2010
FC Dnepr Mogilev
1 - 0
Banik Ostrawa
05-08-2010
Banik Ostrawa
1 - 2
FC Dnepr Mogilev
Beroe
1 0
Rapid Wiedeń
1 3
29-07-2010
Beroe
1 - 1
Rapid Wiedeń
03-08-2010
Rapid Wiedeń
3 - 0
Beroe
FC Inter
1 2
Genk
5 3
29-07-2010
FC Inter
1 - 5
Genk
05-08-2010
Genk
3 - 2
FC Inter
MYPA
1 3
FC Timisoara 2 3
29-07-2010
MYPA
1 - 2
FC Timisoara
05-08-2010
FC Timisoara
3 - 3
MYPA
FK Spartak Subotica
2 0
Dnipro Dniepropietrowsk
1 2
29-07-2010
FK Spartak Subotica
2 - 1
Dnipro Dniepropietrowsk
05-08-2010
Dnipro Dniepropietrowsk
2 - 0
FK Spartak Subotica
Sybir Nowosybirsk
1 1
Apollon Limassol
0 2
29-07-2010
Sybir Nowosybirsk
1 - 0
Apollon Limassol
05-08-2010
Apollon Limassol
2 - 1
Sybir Nowosybirsk
CSKA Sofia
3 2
Cliftonville
0 1
27-07-2010
CSKA Sofia
3 - 0
Cliftonville
05-08-2010
Cliftonville
1 - 2
CSKA Sofia
final
Villarreal
5 2
FC Dnepr Mogilev
0 1
19-08-2010
Villarreal
5 - 0
FC Dnepr Mogilev
26-08-2010
FC Dnepr Mogilev
1 - 2
Villarreal
Sporting Lizbona
0 3
Broendby IF
2 0
19-08-2010
Sporting Lizbona
0 - 2
Broendby IF
26-08-2010
Broendby IF
0 - 3
Sporting Lizbona
Borussia Dortmund
4 1
FK Karabach
0 0
19-08-2010
Borussia Dortmund
4 - 0
FK Karabach
26-08-2010
FK Karabach
0 - 1
Borussia Dortmund
Sturm Graz
1 0
Juventus Turyn
2 1
19-08-2010
Sturm Graz
1 - 2
Juventus Turyn
26-08-2010
Juventus Turyn
1 - 0
Sturm Graz
Dundee United
0 1
AEK Ateny
1 1
19-08-2010
Dundee United
0 - 1
AEK Ateny
26-08-2010
AEK Ateny
1 - 1
Dundee United
AZ Alkmaar
2 1
Aktobe
0 2
19-08-2010
AZ Alkmaar
2 - 0
Aktobe
26-08-2010
Aktobe
2 - 1
AZ Alkmaar
Getafe
1 1
APOEL Nikozja
0 1
19-08-2010
Getafe
1 - 0
APOEL Nikozja
26-08-2010
APOEL Nikozja
1 - 1
Getafe
Gyori ETO
0 1
Dinamo Zagrzeb
2 2
19-08-2010
Gyori ETO
0 - 2
Dinamo Zagrzeb
26-08-2010
Dinamo Zagrzeb
2 - 1
Gyori ETO
SSC Napoli
1 2
Elfsborg
0 0
19-08-2010
SSC Napoli
1 - 0
Elfsborg
26-08-2010
Elfsborg
0 - 2
SSC Napoli
FC Timisoara 0 0
Manchester City
1 2
19-08-2010
FC Timisoara
0 - 1
Manchester City
26-08-2010
Manchester City
2 - 0
FC Timisoara
Celtic Glasgow
2 0
FC Utrecht
0 4
19-08-2010
Celtic Glasgow
2 - 0
FC Utrecht
26-08-2010
FC Utrecht
4 - 0
Celtic Glasgow
Liverpool FC
1 2
Trabzonspor
0 1
19-08-2010
Liverpool FC
1 - 0
Trabzonspor
26-08-2010
Trabzonspor
1 - 2
Liverpool FC
Club Brugge
2 3
Dynamo Mińsk
1 2
19-08-2010
Club Brugge
2 - 1
Dynamo Mińsk
26-08-2010
Dynamo Mińsk
2 - 3
Club Brugge
CSKA Sofia
3 2
TNS
0 2
19-08-2010
CSKA Sofia
3 - 0
TNS
26-08-2010
TNS
2 - 2
CSKA Sofia
Genk
0 2
FC Porto
3 4
19-08-2010
Genk
0 - 3
FC Porto
26-08-2010
FC Porto
4 - 2
Genk
PAOK Saloniki
1 1
Fenerbahce
0 1
19-08-2010
PAOK Saloniki
1 - 0
Fenerbahce
26-08-2010
Fenerbahce
1 - 1
PAOK Saloniki
Hajduk Split
4 1
Unirea Urziceni
1 1
19-08-2010
Hajduk Split
4 - 1
Unirea Urziceni
26-08-2010
Unirea Urziceni
1 - 1
Hajduk Split
Lausanne
1 1
Lokomotiw Moskwa
1 1
19-08-2010
Lausanne
1 - 1
Lokomotiw Moskwa
26-08-2010
Lokomotiw Moskwa
1 - 1
Lausanne
Palermo
3 2
NK Maribor
0 3
19-08-2010
Palermo
3 - 0
NK Maribor
26-08-2010
NK Maribor
3 - 2
Palermo
Galatasaray Stambuł
2 1
Karpaty Lwów
2 1
19-08-2010
Galatasaray Stambuł
2 - 2
Karpaty Lwów
26-08-2010
Karpaty Lwów
1 - 1
Galatasaray Stambuł
Steaua Bukareszt
1 0
Grasshopper
0 1
19-08-2010
Steaua Bukareszt
1 - 0
Grasshopper
26-08-2010
Grasshopper
1 - 0
Steaua Bukareszt
Feyenoord Rotterdam
1 0
Gent
0 2
19-08-2010
Feyenoord Rotterdam
1 - 0
Gent
26-08-2010
Gent
2 - 0
Feyenoord Rotterdam
Odense
2 1
Motherwell
1 0
19-08-2010
Odense
2 - 1
Motherwell
26-08-2010
Motherwell
0 - 1
Odense
AIK Sztokholm
0 1
Lewski Sofia
0 2
19-08-2010
AIK Sztokholm
0 - 0
Lewski Sofia
26-08-2010
Lewski Sofia
2 - 1
AIK Sztokholm
Debreceni VSC
2 2
Liteks Łowecz
0 1
19-08-2010
Debreceni VSC
2 - 0
Liteks Łowecz
26-08-2010
Liteks Łowecz
1 - 2
Debreceni VSC
Dnipro Dniepropietrowsk
0 0
Lech Poznań
1 0
19-08-2010
Dnipro Dniepropietrowsk
0 - 1
Lech Poznań
26-08-2010
Lech Poznań
0 - 0
Dnipro Dniepropietrowsk
FC Vaslui
0 0
Lille
0 2
19-08-2010
FC Vaslui
0 - 0
Lille
26-08-2010
Lille
2 - 0
FC Vaslui
Omonia Nikozja
0 2
Metalist Charków
1 2
19-08-2010
Omonia Nikozja
0 - 1
Metalist Charków
26-08-2010
Metalist Charków
2 - 2
Omonia Nikozja
Rapid Wiedeń
1 3
Aston Villa
1 2
19-08-2010
Rapid Wiedeń
1 - 1
Aston Villa
26-08-2010
Aston Villa
2 - 3
Rapid Wiedeń
Slovan Bratysława
0 2
VfB Stuttgart
1 2
19-08-2010
Slovan Bratysława
0 - 1
VfB Stuttgart
26-08-2010
VfB Stuttgart
2 - 2
Slovan Bratysława
CSKA Moskwa
4 2
Anorthosis
0 1
19-08-2010
CSKA Moskwa
4 - 0
Anorthosis
24-08-2010
Anorthosis
1 - 2
CSKA Moskwa
Bayer Leverkusen
3 3
Tavriia
0 1
19-08-2010
Bayer Leverkusen
3 - 0
Tavriia
26-08-2010
Tavriia
1 - 3
Bayer Leverkusen
PSG
2 3
Maccabi Tel Awiw
0 4
19-08-2010
PSG
2 - 0
Maccabi Tel Awiw
26-08-2010
Maccabi Tel Awiw
4 - 3
PSG
BATE Borysów
3 2
Maritimo
0 1
19-08-2010
BATE Borysów
3 - 0
Maritimo
26-08-2010
Maritimo
1 - 2
BATE Borysów
Sybir Nowosybirsk
1 0
PSV Eindhoven
0 5
19-08-2010
Sybir Nowosybirsk
1 - 0
PSV Eindhoven
26-08-2010
PSV Eindhoven
5 - 0
Sybir Nowosybirsk
Aris Thessaloniki FC
1 1
Austria Wiedeń
0 1
17-08-2010
Aris Thessaloniki FC
1 - 0
Austria Wiedeń
26-08-2010
Austria Wiedeń
1 - 1
Aris Thessaloniki FC
Besiktas Stambuł
2 4
HJK Helsinki
0 0
17-08-2010
Besiktas Stambuł
2 - 0
HJK Helsinki
26-08-2010
HJK Helsinki
0 - 4
Besiktas Stambuł
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Motherwell Terminarz
maj 2024
Najlepsi strzelcy Motherwell
Wszystkie
Home
Away
Nazwa
Wartość
Procent
Zdobytych bramek
79
Średnio na mecz: 1.34
Straconych bramek
77
Średnio na mecz: 1.31
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola
24
Meczów, w których drużyna nie straciła gola
21
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika
2.64
Wygranych meczów do zera (WTN)
18
Przegranych meczów do zera (LTN)
14
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach
0
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach
0
Wszystkie
Home
Away
Statystyka meczów, które drużyna Motherwell wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.
Nazwa
1. golem
2. golami
3. golami
4 i więcej golami
Wygranych
14
7
3
3
Przegranych
13
2
4
4
Lista najczęstszych wyników meczów w lidze
Wyniki
Liczba
Procent
0-1
5
1-0
4
2-1
3
3-0
3
1-2
2
2-0
2
1-1
2
3-1
1
0-0
1
2-3
1
4-0
1
0-5
1
1-4
1
0-3
1